reklama

Vyhrajte vstupenky na největší rodinný festival LEGO® KidsFest

Kostičky kam se podíváte! Od soboty 13. června do neděle 28. června bude na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany probíhat rodinný LEGO® festival, který ve střední Evropě nemá obdoby.

Na dva týdny zavalí kostičky deset tisíc metrů čtverečních výstavní plochy. Na své si přijdou milovníci složitějších LEGO modelů, začínající stavitelé i celé rodiny s těmi nejmenšími.

Na návštěvníky všech věkových kategorií čeká mnoho atrakcí, včetně dvaceti sedmi tematických zón jako LEGO® DUPLO®, LEGO® Star Wars™, LEGO® Ninjago™, LEGO® Chima™, LEGO® Friends, LEGO® City, LEGO® Technic a LEGO® Architecture. Setkáte se se sto padesáti autorskými sochami, které vytvořili fanoušci i profesionální stavitelé. Nebude chybět LEGO Minikino, zóny volného stavění a doprovodný program pro celou rodinu. Budete se moci zúčastnit workshopů s těmi, kterým se stavění z kostiček LEGO stalo povoláním i nakoupit v LEGO obchodě se speciálními akcemi a slevami.

Právě teď mají dvě z vás možnost vyhrát dvě vstupenky. Odpověď na soutěžní otázku i další informace naleznete na www.legokidsfest.cz.

Soutěž probíhá od 1. 6. 2015 do 7. 6. 2015.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 8. 6. 2015 a do 7 dnů poté budou výhry odeslány na zadanou adresu.

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist