reklama

LEGO® Club slaví a vy můžete vyhrát tři stavebnice LEGO Technic!

Už je to rok, co pro vás a zejména vaše děti, které milují barevný svět LEGO kostek, vznikl LEGO® Club! K narozeninám vám nadělil soutěž, ve které...

...můžete vyhrát skvělé dárky a potěšit tak své zapálené stavitele!

LEGO Club přináší zajímavé čtení a nejaktuálnější informace ze světa zábavného stavění. Členové LEGO klubu pravidelně zdarma získávají mnoho exkluzivních informací prostřednictvím webu, e-mailů a tištěného časopisu. Tento časopis vychází 5× ročně a je doručován přímo do vašich poštovních schránek. Lze v něm najít spoustu příběhů, soutěží, komiksů a rozhovorů. Na webu www.lego.cz/club najdou děti exkluzivní návody ke stavění a zajímavé reportáže například z uzavřené výroby stavebnic LEGO. Vaši kreativní tvořitelé se zde mohou pochlubit svými COOL LEGO modely a načerpat inspiraci z dalších LEGO návodů. Každý měsíc se také mohou těšit na e-mail s nejnovějšími aktualitami a informacemi ze světa LEGO. Registraci do LEGO klubu najdete na www.lego.cz/club a členství je zcela zdarma. Pokud máte děti mladší 13 let, budou při registraci potřebovat vaši asistenci.

Lego ClubA protože LEGO Club slaví první narozeniny, připravil si pro fanoušky stavebnic LEGO společně s námi soutěž o skvělé ceny! Pokud odpovíte na soutěžní otázku uvedenou níže, můžete vyhrát jednu ze tří stavebnic LEGO Technic - Buldozer! Nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránce www.lego.cz/club.

Soutěž probíhá od 9. 12. 2014 do 15. 12. 2014.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 16. 12. 2014 a do 3 dnů budou výhry odeslány na zadanou adresu. Nemůžeme však zaručit, že přepravce dopraví balíček ještě před Štědrým dnem. Děkujeme za pochopení.

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist