reklama

Soutěž o stavebnice LEGO® Friends – Popstar!

Do městečka Heartlake přijela zpěvačka Livi! Máte doma malou hudebnici, která by se s ní ráda podívala do světa popových hvězd?

Můžete společně prozkoumat zákulisí a pak s kamarádkou kytaristkou Andreou doprovodit Livi na jejím fantastickém koncertu! Stavebnice 41105 LEGO Friends - Popstar Pódium pro vystoupení popových hvězd potěší každou milovnici hudby! Vaše děti v ní najdou vše, co je potřeba k opravdovému koncertu - ozdobné panely i nástroje pro doprovod hlavní hvězdy.

Všechny malé zpěvačky mají navíc nyní možnost zkusit si, jaké to je být opravdovou hvězdou. LEGO si totiž připravilo Víkend plný LEGO® hraní, který se uskuteční 3. a 4. října v Olomouci v Galerii Šantovka. Pro hudební nadšence bude přichystán speciální fotokoutek s mikrofony a parukami. Své výkony budou moci předvést i na malém pódiu, kde se naučí speciální taneční choreografii. Na své si přijdou i milovnice magického světa LEGO Elves a malí nindžové si budou moci otestovat své schopnosti v zóně LEGO Ninjago. Pro nejmenší bude připravena i zóna LEGO DUPLO.

Pozvánku na Víkendy plné LEGO hraní najdete zde.

Nyní máte navíc možnost vyhrát jednu ze tří stavebnic LEGO Friends - Popstar 41105 Pódium pro vystoupení popových hvězd! Nápovědu k soutěžní otázce najdete na stránkách LEGO Friends.

Soutěž probíhá od 17. 9. 2015 do 27. 9. 2015.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 29. 9. 2015 a do 1 měsíce poté budou výhry odeslány na zadanou adresu.

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist