reklama

Víkend plný LEGO® hraní v Galerii Šantovka v Olomouci

28. srpen 2015 Přivítejte nový školní rok pořádnou dávkou hraní - LEGO pro vás připravilo Víkend plný LEGO® hraní - 3. a 4. října v Olomouci.

Dětem začíná nový školní rok, který přináší po dvou měsících letních dobrodružství povinnosti a pravidelný režim. Přivítejte nový školní rok pořádnou dávkou hraní - LEGO pro vás připravilo Víkendy plné LEGO® hraní. Po prvním víkendu v Centru Černý Most v Praze se můžete těšit na druhý víkend 3. a 4. října v Olomouci v Galerii Šantovka.

Pro kluky i holky je připraveno mnoho soutěží s hrdiny jejich oblíbených LEGO® příběhů. Na stanovištích LEGO® Friends - Popstar, LEGO® Elves a LEGO® Ninjago mohou děti sbírat za splnění úkolů razítka a těšit se na krásný dárek.

Fanynky stavebnic LEGO Friends a milovnice hudby určitě nadchne možnost vyzkoušet si, jaké je to být popovou hvězdou. Ve fotokoutku na ně čekají speciální rekvizity - barevné paruky, mikrofon a mnoho dalšího, díky nimž se během pár minut stanou opravdovou hvězdou. V zóně LEGO Friends - Popstar najdou navíc malé pódium, kde se budou moci celý víkend učit taneční choreografii. Zóna LEGO Elves nabízí dětem pohled do kouzelného světa elfů. Na cestě jim bude průvodkyní Emily Jonesová a čtyři elfové, kteří si pro děti připravili zábavné luštění kvízů a stavění.

Žádný malý bojovník a bojovnice neodolají možnosti vyzkoušet na vlastní kůži trénink Ninjago akademie v zóně LEGO Ninjago. Na jednom ze stanovišť si odvážní nindžové vyzkouší své balanční dovednosti. Úkolem bude totiž převést kouzelnou kuličku bludištěm až do cíle. Dále se můžete těšit na zónu LEGO® Club a pamatujeme i na ty nejmenší - v zóně LEGO® DUPLO® na vás čeká bazén plný DUPLO kostek.

Pokud budete mít pocit, že své ratolesti od vybrané stavebnice již nikdy neodtrhnete, k dispozici bude i malý krámek, kde si ty nejoblíbenější můžete zakoupit.

Všechny zóny budou pro návštěvníky otevřeny od 10 do 18 hodin, připraven je i moderovaný program. Vstup je samozřejmě zdarma. Navštivte jeden ze dvou báječných Víkendů plných LEGO® hraní, těšíme se na vás!

Doporučit e-mailem

Jak u dětí předejít problémům se zády? Správným školním batohem! LEGO Minecraft: jedinečné spojení dvou celosvětových fenoménů

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist