reklama

Vybíráme vánoční dárky pro děti

10. listopad 2017 Ještě nemyslíte na Vánoce? Tak to je třeba rychle změnit! Ani nemrknete a bude tu Štědrý den. A pokud se nechcete společně s dalšími nešťastníky tlačit v obchodech týden před Vánocemi...

... je čas začít shánět vánoční dárečky. A začít je třeba dárečky pro ty, kteří se na Vánoce těší nejvíce – dětmi! Pokud netušíte, jaké dárky by dětem udělaly radost, máme pro vás pár tipů:

Jaké dárky koupit těm nejmenším?

Vybírání dárků pro nejmenší není žádná sranda. Všichni se budou předhánět, kdo pořídí tu nejstylovější, nejkrásnější a vůbec nejúžasnější hračku. Dítko pak bude sedět před hromadou hraček a stejně si každou zvlášť neužije. Proto se nenechte strhnout a raději kupte menší počet hraček, ale o to kvalitnějších. Sledujte, pro jak staré děti je daná hračka vhodná a dejte přednost hračkám, které jsou určeny pro rozvoj dítěte. Trefou do černého jsou maňásci, hračky do vody a leporela.

Tip: Super tipy na vánoční dárky pro děti najdete na agatinsvet.cz, kde kromě hraček a her najdete také školní potřeby a potřeby pro kreativní tvoření.

Čím udělat radost malým rošťákům?

Každý muž, i když třeba ještě sám není otcem, si zaručeně vzpomene, jaké hračky v dětství miloval. A přestože dnes děti vyrůstají s technologiemi, které v jeho dětství neexistovaly, dnešní kluci se budou radovat ze stejných hraček. I tak si ale zkuste zjistit, zda má ratolest, pro kterou sháníte dárek, nějakého oblíbeného superhrdinu, Pokémona nebo herce. Tatrovka, rytířský meč, dres oblíbeného sportovce či dřevěná vláčkodráha z módy ale nikdy nevyjdou.

Co potěší všechny malé princezny?

Málokterá holčička by se nechtěla alespoň na den stát princeznou. Kouzelná hůlka, kočárek, panenka, dětské šminky či pestrobarevný poník jsou jasnou trefou do černého. I tak se ale předem poraďte s rodiči – třeba zrovna jejich dívenka neholduje typicky holčičím věcem a dá přednost autodráze, meči nebo jiné hračce, kterou byste koupili spíš klukovi.

Doporučit e-mailem

Umíte prostřít tak, jak si žádá etiketa? Dárky, které pod stromečkem nikdo nechce: Které to jsou?

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

O násReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazyKontakt

Uživatelské menu

PřihlášeníRegistrace

TOPlist