reklama

Dárky, které pod stromečkem nikdo nechce: Které to jsou?

02. listopad 2017 Stává se to každý rok skoro každému z nás. Rozbalujeme dáreček, zatímco nás pozoruje osoba, která nám jej dala. Když ho rozbalíme, vykoukne na nás cosi, z čeho radost určitě nemáme.

Ani trochu. Vlastně už teď přemýšlíme, komu bychom to tak mohli dát. Ale nesmíme na sobě dát nic znát a tak se vřele usmějeme, poděkujeme a řekneme, jak je ten dárek vlastně bezva.

Jsou dárky, které pod stromečkem zkrátka radost neudělají. Pozor, ať to nejsou zrovna ty vaše!

Vyhněte se faux-pas

Kniha „Jak konečně zhubnout“ vaši plnoštíhlou kamarádku pod stromečkem nepotěší. Jsou zkrátka dobře myšlené dárky, které ale nakonec spíše ublíží a urazí. Snažte se do dané osoby vcítit a přemýšlejte, zda nemůže vámi vybraný dárek způsobit nepříjemné ticho.

Podobně je to s oblečením. Pokud opravdu přesně neznáte velikost, raději se do nákupu oblečení nepouštějte. Ať už koupíte něco příliš velkého nebo příliš malého, můžete (především ženu) trochu urazit.

A jsme u dětí. Pro ty kupování dárků radost. Nápadů máte spoustu a myslíte si, že nemůžete šlápnout vedle. Přesto je třeba dárky pro kluky i holky promyslet. A především se poradit s jejich rodiči. Hasičská zbrojnice se sirénou malému rošťákovi možná udělá radost, ale jeho rodiče vás mohou ještě hodně dlouho proklínat.

Tip: Kde hledat tip na vánoční dárečky? Třeba na internetu. Na vanocni-darky.cz najdete praktického průvodce výběrem dárku pro každého – můžete zvolit cenovou hladinu, osobu a zájem nebo typ dárku (originální, luxusní, levný, vtipný, …).

Vánoční klišé

Znáte takové ty originální vánoční dárky, které koupíte na poslední chvíli a vlastně ani ještě nevíte, komu je dáte? Univerzální kosmetický balíček se tak může stát dárkem pro maminku, tchýni, babičku… V zásobě také máte teplé ponožky, rukavice a podobné poklady. Tak to jsou přesně ony. Ty dárky, které nikdo nechce dostat.

Tak je raději ukryjte do skříně a zkuste být originálnější. Zamyslete se nad tím, co by doopravdy vaše blízké potěšilo. Klidně se poraďte s rodinou a známými – určitě společně přijdete na ten pravý dárek.

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru dárečků!

Vánoční dárky 420

Doporučit e-mailem

Vybíráme vánoční dárky pro děti Pracujte na zkrácený úvazek a získejte více času na péči o dítě

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist