reklama

Soutěž o 5 DVD s angličtinou pro děti

Steve z Wattsenglish natočil pro děti nové speciální videoklipy plné zábavné angličtiny. Vyhrát je můžete v naší nové soutěži!

Angličtina se Stevem je zábavná, veselá, a hlavně naučí vaše děti opravdu mluvit. Jazyková škola Wattsenglish navíc letos přichází se zcela novými unikátními učebnicemi a dalšími chytrými pomocníky pro výuku angličtiny. Zakladatel a hlavní tvář metody Steve natočil pro děti spoustu zábavných interaktivních videoklipů, s nimiž jim učení půjde samo. Vyhrajte nové DVD se Stevem, pusťte ho dětem a uvidíte.

Kroužky a kurzy Wattsenglish se rozbíhají v mateřských a základních školách po celé republice, zapsat se do nich můžete ještě nyní na www.wattsenglish.cz/zapis. Zde najdete i veškeré další informace o této populární jazykové škole.

WattsenglishPro 5 soutěžících, kteří správně odpovědí na naši otázku, máme připraveny DVD se zábavnými anglickými videoklipy od Steva.

Nápovědu najdete na stránkách Wattsenglish: www.wattsenglish.cz nebo na videu http://www.youtube.com/watch?v=HTYQJznFlQk.

Soutěž probíhá od 23. 9. 2013 do 29. 9. 2013.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist