reklama

Velká soutěž o 8 balíčků francouzských doplňků stravy

Odpovězte na soutěžní otázku a vyhrajte 8 balíčků francouzských doplňků stravy, které jsou svým složením jedinečné na českém trhu.

Společnost LangMedica představuje na trhu nové produkty z Francie, které podpoří Váš boj s problémy každodenního života. Tyto výživové doplňky splňují nejpřísnější měřítka pro kvalitu výroby a výrobků a některé z nich mohou používat také těhotné a kojící ženy, případně i děti. Všechny produkty jsou k zakoupení v internetových či kamenných lékárnách, informace o produktech najdete také na webu www.langmedica.cz. Zakoupit můžete např. tyto přípravky:

Lecitone MagnesiumLecitone Magnesium - podporuje přirozený a kvalitní spánek bez rizika závislosti a ospalosti druhý den. Je určen pro děti od 10 let, těhotné a kojící ženy, které mají z různých důvodů /stres, strach, neklid./ problémy se spánkem.Gynogel

Gynogel - pomáhá při svědění a podráždění pokožky intimních partií, okamžitě utiší a zklidní. Gel je určen pro vnější intimní péči, nezanechává skvrny, účinkuje rychle během 5 minut a účinek přetrvává až 6 hodin.

DetoxBioOrigine Détox Dépuratif Vitarmonyl - pěti až desetidenní kůra v ampulích pomáhá pročistit tělo a detoxikovat organismus, pomáhá získat energii a zbavit tělo toxinů. Použití je ideální před dietou, při přechodu z jednoho ročního období do druhého, při únavě apod.

BioOrigine Cranberry/Brusinky Bio 36 mg PAC - pomáhají najít komfort močových cest. Třídenní intenzivní kůra 100% brusinkového extraktu pomáhá řešit problémy s močovými cestami. 100% brusinkový extrakt je obsažen v 10 ampulích a lze jej používat i preventivně.Craberry

ForceGForce G - 20 denní kúra pro revitalizaci a posílení organismu. Je vhodný, pokud potřebujete řešit náhlou i permanentní únavu, celkovou slabost nebo při situacích , které oslabují organismus /stres, přepracování, nemoc, operační zákrok/.

Odpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte jednu z 8 cen:
1. cena
- Produktová řada pro „komfort" ženy - Gynogel, BioOrigine Cranberry/Brusinky Bio 36 mg PAC, 1x Détox Dépuratif
2. cena - Produktová řada na hubnutí - 1x Kilo off, 1x Brule-Graisse /Spalovač tuku/
3. cena - Produktová řada podporující zažívání, trávení a spánek - probiotika Ultrabiotique + Lecitone Magnesium
4. cena - Produkt, který Vám dodá energii /Force G/ + cestovní balení probiotik
5. cena - Velké a cestovní balení probiotik /Ultrabiotique/
6. - 8. cena - Cestovní balení probiotik /Ultrabiotique/

Každému účastníkovi soutěže navíc zašle firma LangMedica kupon s 30% slevou na nákup na webu www.langmedica.cz. Účastí v soutěži souhlasíte s předáním Vašich osobních údajů, s jejich zpracováním a marketingovým využitím touto společností (souhlas je možné kdykoli odvolat).

Soutěž probíhá od 13. 8. 2012 do 23. 8. 2012.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist