reklama

Předvánoční soutěž s Babypointem nejen o jídelní židličku

Soutěž byla ukončena. Výherkyněmi jsou M. Burýšková, Zlín, M. Hazová, Pelhřimov a S. Mašková, Beroun.

Už jste mysleli na vánoční dárky? Možná máte nějaké tipy vymyšlené, ale třeba by se vám mohla ještě hodit i některá z cen, které do týdenní soutěže věnovala firma Babypoint s.r.o., český výrobce, dovozce a prodejce dětského zboží. Hlavní výhrou je praktická jídelní židlička Sindy, další dva soutěžící obdrží buď příjemnou hrací deku, nebo plyšovou hračku.

Jídelní židlička Sindy v hodnotě 1.150,- Kč. Sindy nabízí čistý moderní design, je prostorově nenáročná a vybavená nastavitelnými pětibodovými bezpečnostními pásy, vnitřní omyvatelnou vložkou, odnímatelným pultíkem a nožní opěrkou. Díky postavení Jídelní židlička Sindynohou je stabilní a s váhou pouhých 4 kg se s ní dobře manipuluje (nosnost 15 kg). Výherce obdrží neutrální zelenobílou variantu.

Hebká hrací deka ve tvaru kruhu (o průměru 90 cm, růžové barvy) obsahuje různé prvky podporující rozvoj smyslů dítěte. Vhodná již od narození. Hodnota výhry je 600,- Kč.

Skládací pyramida z džungle je tvořena jemnými plyšovými kroužky. Každý z nich má smějící se zvířecí hlavičku. Přátelští kamarádi se jednoduše skládají. Hraní si s nimi podporuje tvořivost a učení. Vhodné pro děti od 3 měsíců. Hodnota výhry je 250,- Kč.

Hrací dekaO Babypointu

Společnost Babypoint s. r. o., přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, kdy se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současné době si firma pod stejnojmennou značkou nechává vyrábět nejen sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint, rozšířené o ekonomickou řadu Newbuddy, se společnost podílí na vývoji moderních kočárků a golfových holí značkyPyramida z džungleX-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Od roku 2009 představují nedílnou součást sortimentu autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. V roce 2011 firma rozšířila nabídku o moderně řešené a vysoce odolné sportovní kočárky německé značky TFK (Trends For Kids) i o hluboké kočárky značky Navington specifického designu. Produkty společnosti Babypoint s.r.o. jsou k dostání ve více než 250 smluvních prodejnách po celé ČR, firma se pravidelně účastní pořádaných veletrhů, například mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českých veletrhů zaměřených na děti FOR KIDS a FOR BABIES.

Soutěž probíhá od 11. 11. do 17. 11. 2013.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pro správnou odpověď na soutěžní otázky navštivte www.babypoint.eu, případně www.autosedacky-besafe.cz a www.kocarky-tfk.cz.

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist