reklama

Malování podle čísel: Koníček, který vás pohltí

05. prosinec 2020 Potřebujete si čas od času vyčistit hlavu? Zasloužíte si relax? Vyzkoušejte malování podle čísel - hit, který obletěl svět.

Potřebujete si čas od času vyčistit hlavu? Zasloužíte si relax? Vyzkoušejte malování podle čísel – systém, ve kterém najdete nejen zábavu, ale i uvolňující chvíle pro sebe či společnou aktivitu pro celou rodinu. Posaďte se před plátno a přeneste se do říše barev!

Co je malování podle čísel? 

Malování obrazů podle čísel je hit, který obletěl svět. Spočívá v nanášení číslem označených barev na stejně očíslovaná políčka, do kterých je rozdělena připravená šablona. To vše za doprovodu pravého malířského plátna a akrylových barev! 

Motivy na výběr se přitom pohybují od šablon přírody přes abstrakci až po díla slavných malířů jako je třeba Claude Monet či Vincent van Gogh. Neradi se necháváte svazovat hotovou nabídkou motivů? Namalovat si podle čísel můžete i úplně originální obraz třeba podle vlastní fotografie

Od prvních políček šablony vytvořené podle fotky až po hotový obraz

Malování podle čísel pro děti i dospělé

S omalovánkami už se setkal asi každý, ale malování podle čísel zvedne domácí aktivitu pro děti na úplně nový level! Dejte jim do ruky štětec, připravte barvy a pak už se jen kochejte, jak se vaše ratolest ponoří do postupného vybarvování všech políček, které vyústí v překvapivě povedené umění. Ještě větší radost bude mít z toho, že si obraz bude moct ihned pověsit třeba na zeď svého pokojíčku.

Šablona pro malování podle čísel napnutá na rámu

Malování podle čísel je snadné, ale rozhodně nabízí i možnost posouvat se v něm dál a hravou formou překonávat své mantinely. Obtížnost dětem můžete navíc i postupně zvyšovat. Zkuste třeba začít s motivy pro začátečníky. Jedná se o plátna menších rozměrů, kde se vybarvují větší plochy jednou barvou a dítě si na nich může celý systém hezky osahat. Když už je bude zvládat levou zadní, může se posunout k náročnějším motivům na malování podle čísel vhodných i pro dospělé. 

Jak začít s malováním obrazů podle čísel? 

Jednoduchý je jak proces malování, tak samotný začátek. Nepotřebujete k němu totiž nic víc než sadu obsahující šablonu na plátně, štětce a barvy, trochu trpělivosti a nadšení se do toho pustit! Celou sadu na malování obrazů podle čísel objednáte snadno online z připravených motivů na výběr, nebo si necháte připravit skrz jednoduchý objednávkový formulář motiv podle vlastní předlohy. 

Sada na malování podle čísel z Vymalujsisam.cz

Tip na dárek!

Malování podle čísel je koníček, do kterého je snadné se zamilovat. Představuje tak ideální dárek ke svatbě, k Vánocům či narozeninám. Chcete darovat svým blízkým něco opravdu osobního? Tak vyberte třeba fotku, která zachycuje vaše společně strávené chvíle a namalujte podle ní obraz, který vyvolá emoce a zároveň krásně ozdobí byt.

Malování podle čísel je skvělá zábava, relaxační aktivita pro děti i dospělé a jako bonus přináší výsledky, kterými se budete chtít chlubit stále dokola!

Doporučit e-mailem

Jak zhubnout nohy? Fungují masti a krémy na křečové žíly?

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist