reklama

Těhotenství - s tričkem to nejvtipnější období

20. březen 2019 Že to znáte jinak? Jistě, říká se, že těhotenství je to nejkrásnější období v životě ženy. To určitě je, těšíte se na nový přírůstek do rodiny, čeká vás mnoho nového.

Tvrzení, že je to to nejkrásnější, si však dovolím trochu zpochybnit. Cožpak jste snad zapomněli na ty ranní nevolnosti, bolesti a oteklé kotníky? Že se pořádně nevyspíte? Nebojte se, určitě vám nechci toto období žádným způsobem znechucovat. Jen je potřeba nezapomenout na některé stránky věci.

I přes tyto nepříjemnosti se však nijak nehroutím, spíše svou situaci beru s humorem. Samozřejmě, že se na to malé těším, ale člověk si ze sebe musí umět udělat trošku legraci.

Co vám budu povídat, oblíbené džíny už neobleču a postupně musím obměňovat šatník. S partnerem se vezeme na stejném druhu humoru, takže kromě nákupu výbavičky pro miminko nás čekal i další společný úkol – sehnat oblečení pro mě.

Těhotenské tričko 3Těhotenské tričko 4

Partner se sám rozhodl, že mi s tím trochu pomůže a několika tričky mě dost překvapil. Zhostil se svého úkolu vskutku zodpovědně.

Uznávám, že to nemusí být pro všechny to pravé ořechové. Potisk, který si vyberete, je však zcela na vás. Může to být něco střídmějšího, elagantnějšího, či zcela roztomilého.

Pro mě osobně jsou to však naprosto ideální těhotenská trička s vtipným potiskem. Jak už jsem psala, občas je holt třeba nebrat se tolik vážně. Tak ukažte, jestli máte smysl pro humor i vy.

Těhotenské tričko 5Těhotenské tričko 6

Doporučit e-mailem

Jak se vypořádat s opruzeninami u miminka Pomozte správnému vývoji mozku vašeho batolete

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist