reklama

Tajemství, jak ušetříte na nákupu plenek a dětské výživy

12. říjen 2017 Miminko potřebuje spoustu věcí: plenky, oblečení, výživu. V dnešní době to není zrovna levná záležitost. Díky kouzlu jménem cashback ale můžete snadno ušetřit.

Rodičovství je neopakovatelné období. Chováte si svého drobečka, který je nejhezčí na světě. Lidi, kteří o vás dříve snad ani nevěděli, vás najednou zastavují, gratulují vám a přejí vše nejlepší. A co teprve projížďky s kočárkem? Když vyjde sluníčko, je to skoro taková paráda, jak když vyjede ze svého sídla anglická královna.

Rodičovství může být idylka. Aby vašemu člobrdovi bylo dobře, potřebuje dvě základní věci. Dobře se napapat a být v suchu a teple. Na uspokojení těchto miminkovských potřeb máme dětskou výživu a jednorázové plenky.

Dětská výživa a plenky levněji

Dětských plen spotřebuje denně každé miminko nemalé množství. Většina rodin se také dříve nebo později neubrání nějaké formě umělé výživy. V domácím rozpočtu je to rázem znatelná položka, která se rychle šplhá do jednotek tisíců korun měsíčně. Dá se ale ušetřit. Jak? Třeba tím, že budete chytře nakupovat přes internet v e-shopech zaměřených na maminky a děti.

Jak ušetřit na dětské výživě?

Pokud chcete ušetřit na umělé dětské výživě, tak stačí využít všech výhod internetu. Plánujte a kupujte velká balení s časovým předstihem. Například oblíbený Nutrilon Pronutra 1 se v lékárně nebo maloobchodních řetězcích prodává za cenu kolem 370 Kč/balení. Na internetu ho ale naleznete například v oblíbeném internetovém obchodu Kasa.cz za 299 Kč/balení (při koupi 6 kusů). Výhodná cena. Ale to není vše!

Použijte cashback portál Tipli.cz a na ten samý nákup můžete uplatnit slevový kód Kasa.cz na 100 Kč a ještě získáte cashback. Co to je? Jednoduše dostanete část peněz z vaší útraty zpět. U tohoto e-shopu to může být až 4,8 %. Na zboží pro děti je to sice o něco méně, ale při započítání obou slev se rázem dostanete na cenu 278 Kč/balení.

Tipli

To je téměř o 100 Kč méně na jedno balení, než v běžném obchodu. Na celé zásilce uspoříte 600 Kč. A navíc to s dopravou zdarma máte pohodlně až před práh domu.

Jak ušetřit na plenkách?

Papírové plenky jsou další nezanedbatelný výdaj. Miminko jich s úsměvem spotřebuje 10 a více za den, ani nevíte jak. Mezi kvalitou plenek a jejich cenou jsou obrovské rozdíly. Můžete si koupit v supermarketu velký balík Pampersek, za které zaplatíte 6 Kč za kus. A nebo můžete zavítat na oblíbený e-shop Proděti.cz, kde si koupíte kvalitnější pleny značky Bella Happy (Newborn, 78 ks) za 3,50 Kč/kus a ještě k tomu dostanete 4,8% cashback.

Pokud nakupujete neuvážlivě, za pleny ze supermarketu utratíte 1 800 Kč měsíčně (30 dní x 10 plen denně x 6 Kč za kus). Při chytrém nákupu s Tipli zaplatíte pouze 999 Kč (30 dní x 10 plen x 3,5 Kč kus - 4,8% cashback). Vychází to až neuvěřitelně lákavě? Klidně si to přepočítejte.

Feedo

Levnější už to nebude

Miminko potřebuje mnohem více věcí. Pro tento článek jsme vybrali umělou výživu a plenky, protože ty potřebují skutečně často. Jsme si jistí, že těmito radami lehce ušetříte 1 000 Kč a více měsíčně. Výhodně můžete nakoupit klidně i celou výbavičku. Zaregistrujte se na Tipli.cz a šetřete s každým nákupem i v jiných e-shopech s věcmi pro děti jako je Feedo.cz, Pidilidi, Pilulka.cz a v dalších.

Doporučit e-mailem

Navštivte svět dětské fantazie s vláčky LEGO DUPLO Brusinky a D-manosa: vaši podzimní spojenci

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist