reklama

Soutěžte s námi o 3 plenkové dorty s lahvičkami Nature Sense a dalšími produkty NUK v hodnotě více než 1 500 Kč!

Nová řada lahviček NUK Nature Sense. Tak blízko k přírodě jako nikdy předtím. Matku Přírodu nikdo nahradit nemůže, ale skvěle poslouží jako vzor.

Tak NUK vyvinul lahvičku Nature Sense. Dudlík lahvičky je inspirován tvarem ženského prsu a díky tomu zajišťuje dítěti co nejpřirozenější sání mléka, nebo jakéhokoliv jiného tekutého příkrmu. Extra měkká savička lahvičky se přizpůsobí tvaru dětských úst, podobně jako ženská bradavka, a několik malých otvorů na jejím konci propouští přesně takové množství tekutiny, jaké je dítě schopné polknout. 

Plenkový dort s produkty NUK

Soutěžte s námi o tři plenkové dorty s lahvičkami Nature Sense a dalšími produkty NUK v hodnotě více než 1 500 KčPro účast v soutěži stačí odpovědět na následující soutěžní otázku. Odpověď na ni si můžete ověřit na webových stránkách společnosti NUK, www.nuk.cz.

Soutěž probíhá od 27. 11. 2017 do 3. 12. 2017.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 5. 12. 2017 a do 30 dnů poté budou výhry odeslány na zadanou adresu.

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist