reklama

Snadná cesta, jak naučit vaše miminko jíst. Soutěžte s námi o produkty NUK!

Jakmile dítě projeví zájem o vaše jídlo, nebo mu prostě mateřské mléko nestačí, nastal čas pro první pokusy o příkrm. Jak ale docílit toho, aby se z příkrmů stala oblíbená činnost?

Řada produktů NUK Easy Learning vám s tím pomůže. Dětská miska NUK Easy Learning zabrání téměř každé nehodě. Díky jejímu kulovitému tvaru půjde vyškrábat i vašemu potomkovi. Aby váš malý strávník nebyl přes den mezi jídly hladový, bude vaším ideálním parťákem na cestování NUK Svačinový box. A asi nejlepším pomocníkem pro vás bude NUK miska s mačkátkem, díky kterému pro vás bude pyré z banánu a dalších pochutin hračka. Všechny produkty navíc můžete pohodlně umýt v myčce.

Nuk miska s mačkátkemPro přechod z pití, ať už mateřského mléka, nebo mléka z lahve, na pevnější stravu je nejdůležitějším krokem změna ze sání na krmení lžičkou. Pro co nejhladší průběh vyvinul NUK speciální lžičku NUK Easy learning Soft, NUK Easy Learning lžičku o něco větší a pevnější a také NUK Easy learning příbor.

Nejlepší příkrmy jsou ty domácí

Nejvíc vašemu dítěti prospívají právě domácí příkrmy. Uvařte vašim dětem květák s brambory a mletým masem, brambory s mrkví a lososem nebo cuketu a rajčata s brambory. Další recepty na dětská pyré a různé kašičky najdete v naší kuchařce, kterou si můžete stáhnout v ebooku zde.

A jak na uchovávání již připravených pokrmů? Abyste mohli jednoduše skladovat malé porce čerstvě připraveného jídla, je naše NUK Mrazící formička vyrobena ze silikonu – pro ještě lepší vyklápění jednotlivých porcí.

Nuk - mrazící formičkaSoutěžte s námi o produkty Easy Learning pro vaše děti. Vyhrát můžete tři balíčky produktů Easy Learning v hodnotě 700 Kč. Pro účast v soutěži stačí odpovědět na následující soutěžní otázku. Odpověď na ni si můžete ověřit na webových stránkách společnosti NUK, zde.

Soutěž probíhá od 28. 9. 2017 do 6. 10. 2017.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 10. 10. 2017 a do 14 dnů poté budou výhry odeslány na zadanou adresu.

Doporučit e-mailem

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist