Soutěž o produkty NUK z řady Nature Sense

Soutěžte s námi o dva balíčky produktů NUK z řady Nature Sense v hodnotě 800 Kč.

NUK Nature Sense 100

Přechod z kojení bývá často náročný a mnohdy je ze strany dítěte doprovázen odmítavým postojem. Odborníci ve společnosti NUK se proto rozhodli, že se pokusí vymyslet něco, co by tuto fázi mohlo ulehčit, a tím děťátku dopřát hladký přechod z kojení k samostatnému pití. Výsledkem byla nová lahvička na učení z řady Nature Sense s extra širokým a měkkým silikonovým pítkem (o 20 % širší než u běžných lahviček), které poskytne přirozený pocit pití hned od počátku.* Společně s antikolikovým ventilem poskytuje dítěti známý pocit kojení s nepřerušovaným přirozeným tokem. Děťátko pak zbytečně nepolyká vzduch navíc, což může způsobit bolesti bříška. Lahvička disponuje také nekapajícím pítkem, které zaručuje přepravu bez vylití a protiskluzovým dnem, které dodá lahvičce stabilitu i na těch nejdobrodružnějších cestách.

NUK Nature Sense 420

Dvě výherkyně naší soutěže se mohou těšit na balíček produktů NUK v hodnotě 800 Kč.

Pro účast v soutěži stačí odpovědět na následující soutěžní otázku. Odpověď na ni si můžete ověřit na webových stránkách společnosti NUK, http://www.nuk.cz.

Soutěž probíhá od 6. 5. 2019 do 12. 5. 2019.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 14. 5. 2019 a do 30 dnů poté budou výhry odeslány na zadanou adresu.

Související články

Nově založená témata v diskuzi

Velké miminko

Těhotenství

Poslední příspěvek: 10.10.2023 v 21:53

Čtvrtý porod - dvojčata

Porod

Poslední příspěvek: 6.10.2023 v 21:01

Prázdninové zážitky

Koníčky a volný čas

Poslední příspěvek: 22.9.2023 v 09:43

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.