reklama

Soutěž o dva balíčky produktů Pampers z nové řady Pure

Vyhrajte plenky Pampers Pure Protections, které jsou maximálně spolehlivé a zároveň šetrné k dětské pokožce i životnímu prostředí.

Pro rodiče hledající řadu plenek a ubrousků, která je inspirována přírodou, bez toho aniž by se museli vzdát „výkonu“ plenky, je nová řada Pampers Pure perfektním řešením. Je to vůbec první řada plenek a ubrousků, vyrobená s použitím prémiové bavlny, celulózy a rostlinných materiálů, a zároveň poskytuje ochranu Pampers, kterou rodiče po celém světě znají a které důvěřují.

Plenky Pampers Pure Protection jsou vyrobeny s použitím prémiové bavlny, celulózy a rostlinných materiálů, které pocházejí z cukrové třtiny a jsou neuvěřitelně jemné k pokožce dítěte. Navíc jsou zdobeny roztomilými potisky například s motivy lamy, lenochoda, vydry a psů.

Plenky Pure Protection přináší všechny výhody, které očekáváte při použití plenek Pampers:, jedinečnou vrchní vrstvu "Heart Quilts", která rychle absorbuje i řídkou stolici a indikátor vlhkosti, který novopečeným rodičům ukáže, kdy je čas k výměně plenky.

Ubrousky Pampers Aqua Pure jsou navrženy tak, aby obsahovaly co největší podíl vody, přičemž zajišťují vynikající výkon, kterým je značka Pampers známá. Ubrousky jsou vyrobeny z pečlivě vybraných ingrediencí zahrnující 99 % vody a 1 % látek jemných k pokožce, které přispívají k udržení jejího přirozeného pH. Jsou také vyrobeny s použitím organické bavlny, a pokožka je tak doslova jako v bavlnce.

Plenky Pampers Pure 400

Dvě výherkyně naší soutěže se mohou těšit na krabici plnou plenek Pampers Pure Protection ve velikosti 4.

Pro účast v soutěži stačí odpovědět na následující soutěžní otázku. Odpověď na ni si můžete ověřit na webových stránkách společnosti Pampers, https://www.pampers.cz.

Soutěž probíhá od 25. 4. 2019 do 1. 5. 2019.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 7. 5. 2019 a do 30 dnů poté budou výhry odeslány na zadanou adresu.

Doporučit e-mailem

Soutěž o plenky Pampers Premium Care Pants

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist