reklama

Navštivte svět dětské fantazie s vláčky LEGO DUPLO

23. říjen 2017 Svět dětí je plný dobrodružství. Staví si domy, města i parky pro zvířátka a vymýšlejí vlastní příběhy. Svou představivost tak rozvíjejí každým dnem.

Pomáhají jim s tím také stavebnice LEGO® DUPLO®. Propojují hru s učením a poskytují malým stavitelům tolik možností, jak si hrát. Hrou si děti pilují své sociální dovednosti a pomáhá jim v rozvoji řeči i jemné motoriky. Vydejte se s vláčky LEGO DUPLO do světa podle nejmenších.

Hra je pro děti důležitou aktivitou. Jejím prostřednictvím se učí nové poznatky a rozvíjejí dovednosti. Barevné kostky LEGO DUPLO ukáží vašemu malému staviteli úplně nový svět. Hra s kostkami děti baví i rozvíjí zároveň. Kostky jsou navrženy tak, aby padly do ruček malých dětí již od 1,5 roku. Vaši nejmenší se s nimi mohou naučit spoustu nového: poznávat barvy a nová zvířátka i zvuky, které vydávají, počítat a mnoho dalšího. Vedle těchto dovedností pomáhají rozvíjet jemnou motoriku, kreativitu i představivost.  Kostky podléhají velmi přísnému testování a jsou pro malé stavitele naprosto bezpečné.

Vláčky LEGO DUPLO vozí za zábavou a dobrodružstvím už několikátou generaci dětí. Stavebnice nabízejí nekonečné množství scénářů, které si mohou děti přehrávat. Kam pojedeme na výlet dnes? Vydají se malí dobrodruzi za babičkou na venkov? Nebo raději podniknou výpravu do hor za kamzíky? Se stavebnicí mohou děti pořádat zábavné výlety doma v pokoji. Nechte je, ať vám ukážou, kam až by se rádi podívaly. Je to skvělá příležitost pro rozvoj představivosti i sociálních dovedností.

Pozor, vyjíždíme!

LEGO DUPLO Vláček s čísly (10847) právě vyjíždí ze stanice. Nastupte se svými nejmenšími do expresu plného čísel. Stavění a přestavování pestrobarevných kostek pro ně bude velká zábava. Dvě DUPLO figurky dětí a figurka kočky nabízejí nekonečné možnosti hraní situačních scénářů. Děti si užijí mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku a učením.

Vláček s čísly

Stavebnice LEGO DUPLO Můj první vláček (10507) představí vašemu malému staviteli svět železnice. Postavte si spolu pestrobarevný parní vlak se zvukovými efekty, vagónem pro pasažéry, nádražím s pokladnou, čerpacím stojanem a návěstidlem. Stavebnice je vhodná pro děti, které s kostkami teprve začínají. Díky motorizovanému vláčku si užijí spoustu zábavy. Kam se vydají za dobrodružstvím?

Můj první vláček

Vydejte se s vaším nejmenším na výlet se stavebnicí LEGO Vláček (10810). Lokomotiva s vagóny vezme malé dobrodruhy kam jen si budou přát. Děti si zamilují postrkávání vlaku po kolejích. Součástí stavebnice je i železniční přejezd se závorami, auto a dvě DUPLO figurky. Skvělý základ pro přehrávání příběhu a cvičení sociálních dovedností.

Vláček

Za nekonečnou zábavou odveze vaše malé stavitele LEGO DUPLO Vláček Deluxe (10508). S lokomotivou, která vydává reálné zvuky, se děti podívají i do lomu. Vagóny naplní pomocí funkčního jeřábu kameny, natankují lokomotivu a mohou se vydat na další cestu. V sadě je most s tunelem a více než 160 cm kolejí, které děti přivedou kamkoli si jen budou přát.

Vláček deluxe

Všechny LEGO DUPLO vláčky nabízí spoustu dobrodružství. Děti si mohou stavět budovy nebo koleje, hrát si s figurkami nebo jezdit s vláčkem. Mohou take zkombinovat více stavebnic dohromady a vytvořit tak obří vlakovou síť nebo vlastní město, které je nikdy neomrzí. Ideálním doplňkem jejich oblíbené sady mohou být LEGO DUPLO Doplňky k vláčku (10506) s množstvím kolejí, výhybek a závor.

Doplňky k vláčku

Chcete vidět celé portfolio LEGO DUPLO? Navštivte www.LEGO.cz/DUPLO.

Doporučit e-mailem

Pracujte na zkrácený úvazek a získejte více času na péči o dítě Tajemství, jak ušetříte na nákupu plenek a dětské výživy

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

O násReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazyKontakt

Uživatelské menu

PřihlášeníRegistrace

TOPlist