Baby Office - sdílená kancelář s miniškolkou na Praze 4 nyní díky dotaci zdarma

Zkuste i vy skloubit výchovu dětí a práci zároveň. Projekt Baby Office určený pro aktivní rodiče s malými dětmi nabízí od 1. srpna zájemcům své služby zdarma.

Baby Office

Máte pocit, že rodiče malých dětí nemají dostatek příležitostí k osobní a pracovní realizaci? Navštivte Baby Office, využijte jeho služeb a změňte svůj pohled na svět. Baby Office je v Čechách ojedinělým projektem, který zaplňuje mezeru na trhu a poskytuje plnohodnotné pracovní zázemí pro rodiče a kvalitní péči pro jejich děti, a to pod jednou střechou.

V útulné vile s vlastní zahradou v pražské Michli, blízko metra Kačerov, nabízí rodičům kancelář i zasedací místnost pro jednání a zároveň miniškolku s odborným personálem pro jejich děti. Díky dotaci z prostředků Evropského sociálního fondu a rozpočtu hl. města Prahy v rámci Operačního programu Praha - Adaptabilita nyní navíc nabízí své služby zdarma.

Coworking a miniškolka

  • Baby Officeslužby sdílené kanceláře a miniškolky mohou využít zdarma rodiče s dětmi do 10 let (může jít o rodiče podnikatele, ale i zaměstnance, kteří uvažují o změně, mají možnost pracovat formou home-office, rodiče na mateřské a rodičovské dovolené) v celkové výši 40 hodin/pololetí, tzn. 160 hodin/dva roky.

Vzdělávací semináře „Desatero k úspěchu"

  • bezplatný cyklus vzdělávacích seminářů určený pro rodiče na mateřské nebo rodičovské dovolené,
  • náplň:
  • 5 seminářů na téma - Jak nejlépe a účinně (s)ladit práci a rodinu?
  • 5 seminářů na téma - Podpora podnikání a profesní rozvoj (podpora odborných dovedností aneb jak udržet/nastartovat „svůj podnik/svou kariéru" při mateřské nebo při zaměstnání)
  • individuální profesně-osobnostní mentoring,
  • zájemci mohou po dobu seminářů využít i službu hlídání dětí,
  • úspěšní absolventi získávají finanční příspěvek na doplňkové služby v podobě individuálního koučinku nebo mentoringu.

Baby OfficeÚčastníci projektu se navíc mohou bezplatně zúčastnit akcí typu networkingová snídaně, podnikatelský jarmark, jednorázové odborné školení či workshop.

Více informací na http://oppa.babyoffice.cz/.

==Reklamní článek==

Související články

Nově založená témata v diskuzi

Velké miminko

Těhotenství

Poslední příspěvek: 10.10.2023 v 21:53

Čtvrtý porod - dvojčata

Porod

Poslední příspěvek: 6.10.2023 v 21:01

Prázdninové zážitky

Koníčky a volný čas

Poslední příspěvek: 22.9.2023 v 09:43

Zobrazit celou diskuzi

Aktuality na webu

Zobrazit všechny aktuality

Těhotenská kalkulačka

V naší těhotenské kalkulačce si můžete spočítat týden těhotenství, trimestr, předpokládaný termín porodu, počet dní do termínu porodu a odhad váhy a délky miminka.