reklama

Vyhrajte nové dudlíky a další produkty NUK v hodnotě 700 Kč

Zúčastněte se soutěže o tři balíčky produktů NUK v hodnotě 700 Kč. Součástí balíčků jsou nové dudlíky NUK, které věrně napodobují tvar ženského prsu.

Narození miminka je považováno za jedno z nejkrásnějších období, ale také zároveň jedno z nejnáročnějších. Dítě potřebuje neustále pocit klidu a bezpečí, nejlépe mu je vždy v maminčině náručí a při samotném kojení. Avšak jakým jiným způsobem můžete dítě uklidnit, když už má bříško plné? Společnost NUK se toto dilema zaměřila a vyvinula unikátní dudlík, který věrně napodobuje tvar ženského prsu. Miminku se tak dá průchod jeho přirozené potřebě sát a bude se cítit příjemně, protože tvar savičky mu bude již dobře znám.

Spousta maminek se však bojí, že dudlík může způsobovat řadu ortodontických problémů. S novými dudlíky NUK se ale nemusíte bát ani o zdravý vývoj chrupu dítěte. Savička má tenčí a užší krček savičky, což zapříčiňuje menší tlak na čelisti a zoubky. Plošší a hladší spodní strana savičky zase dodá dostatečný prostor v ústech, díky čemuž má miminko přirozené sací pohyby a procvičuje svaly, které potřebuje ke žvýkání a správnému mluvení.

V současné jsou na trhu tři různé velikosti, nejmenší velikost můžete začít používat už od narození až do 6 měsíce věku. Další pak od o 6 do 18 měsíců a poslední největší od 18 do 36 měsíců věku. Vybrat si můžete ze dvou druhů, a to vysoce hygienického silikonového a přírodního latexového. Obě varianty vám však zaručují záruku kvality.

Dudlí­ky NUK 400

Soutěžte s námi o tři balíčky s novými dudlíky a dalšími produkty NUK v hodnotě 700 KčPro účast v soutěži stačí odpovědět na následující soutěžní otázku. Odpověď na ni si můžete ověřit na webových stránkách společnosti NUK, http://www.nuk.cz/cs_cz/dudliky.html.

Soutěž probíhá od 1. 10. 2018 do 7. 10. 2018.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Pozn. Emailové a poštovní adresy soutěžících slouží jen k účasti v soutěži a po skončení soutěže budou vymazány. Výherce budeme o výhře informovat emailem 9. 10. 2018 a do 30 dnů poté budou výhry odeslány na zadanou adresu.

Doporučit e-mailem

Soutěž o tři Anibally - pomůcky pro přirozený porod

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist