reklama

Soutěž o samolepící dekorace s postavičkami z večerníčků!

Odpovězte správně na uvedené otázky a vyhrajte jednu ze tří dekorací do dětských pokojíčků. Známými večerníčkovými postavičkami si můžete ozdobit nejen zdi, ale i nábytek.

Soutěž byla ukončena. Vylosovány byly R. Karčmařová, T. Krajíčková, J. Cinková Hlavová. Výherkyním blahopřejeme!

Soutěž trvá od 16. srpna 2010 do 15. září 2010. Ze správných odpovědí na soutěžní otázky budou vylosováni 3 soutěžící, kteří získají samolepící tapety od společnosti Hornschuch s.r.o. se známými večerníčkovými postavičkami.

Společnost HORNSCHUCH spol. s r.o. vám navíc přináší 5% slevu na veškerý sortiment! Sleva platí po dobu trvání soutěže a pro její získání stačí při dokončování objednávky do poznámky uvést heslo Maminkám.cz 5%.

Máte-li chuť si společně se slunným počasím vybarvit i váš byt, máte jedinečnou šanci, jak toho dosáhnout. Společnost Hornschuch nabízí nespočet vychytávek, kterými si můžete váš byteček, dům, či pokojík zútulnit, zkulturnit anebo třeba i zastínit (pokud máte sluníčka již plné zuby :) Společnost Hornschuch má velmi široký sortiment, díky kterému můžete změnit váš byt k nepoznání - od samolepících folií k přeměně nábytku či stěn, přes nálepky na notebok, až po adhesivní, neboli protisluneční folie na sklo. Hornschuch samozřejmě nezapomíná ani na nejmenší, jimž jsou určeny dětské dekorace, o které můžete celý tento měsíc soutěžit právě na našem webu. A nejen ty jsou určené pro nejmenší - krásné korkové podložky s jedinečnými obrázky, dětský dřevený nábytek nebo roztomilé prostírání a mnoho dalšího na vás čeká na www.hornschuch.cz.

Co ještě dodat? Snad jen, že samolepicí fólie d-c-fix lze opakovaně používat, jednoduše se nalepí a zase odlepí a tudíž vám nezničí nábytek a stěny jako obyčejné samolepky. Díky speciálnímu lepidlu i při přelepování nepoškodí podkladovou plochu. Samolepicí fólie zakoupíte v řetězcích Globus, Hornbach, Bauhaus, ve specializovaných prodejnách s tapetami, v papírnictvích a internetových obchodech. Ale také v e-shopu firmy Hornschuch, kde můžete objednávat v pohodlí vašeho domova od 16. srpna 2010 do 15. září 2010 s 5% slevou!

Udělejte si přes LÉTO svůj domov barevnější a ještě hezčí!

Doporučit e-mailem

Soutěž s Malým géniem Soutěžte o 3 předplatné měsíčníku pro rodiče Děti a my!

reklama
reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist