reklama

Soutěž o kojící polštář Matýsek

Připravili jsme pro vás soutěž o kojící polštář Matýsek ve velikosti Maxi a barvě dle vlastního výběru.

Kojící polštář Matýsek je víceúčelový výrobek, který nabízí komfort a pohodlí nejen pro maminku v době těhotenství, ale i pro miminko, případně pro miminka dvě. Při kojení ho můžete použít ve všech polohách - jak při kojení vleže, tak vsedě a také pro boční, tzv. fotbalovém držení. Polštáři se také říká „umělá děloha". Dobře to vystihuje jeho další funkci - v době po porodu se totiž většina miminek bojí velkého prostoru kolem sebe. Kojicí polštář Matýsek udělá z velkého prostoru malý, a jelikož ho používá i maminka, miminko se cítí bezpečně a myslí si, že máma je stále nablízku. Můžete jej použít i jako bezpečnostní bariéru kolem miminka, pro jeho polohování např. při jídle a také jako opora dítěte při sezení. Protože se kojicí polštář nepoužívá zdaleka jen na kojení, ale souží i pro relaxaci maminky a při spaní na boku jako opora rostoucího bříška, je vhodné si jej pořídit již v druhém trimestru těhotenství.

Kojicí polštáře Matýsek jsou všechny pratelné v automatické pračce. Povlaky se samozřejmě prodávají i samostatně, takže jich můžete mít víc a polštář kdykoliv převléknout. Co se výplní týče, nejoblíbenější je PES duté vlákno - jedná se o materiál ve tvaru vloček, které zajistí, že si polštář i po vyprání ponechá tvar a vzdušnost. Duté vlákno je čištěné, antialergenní, vytváří nevhodné prostředí pro roztoče, dá se velice snadno vyprat v pračce, nešustí a přizpůsobí se vám i miminku. Výplň se samozřejmě dá doplnit dle Vaší potřeby. Na našem trhu je k dispozici široký výběr kojicích polštářů od různých výrobců a v různých cenových kategoriích. Určitě ale neuděláte chybu, pořídíte-li si výrobek od české společnosti, která kojicí polštáře přímo vyrábí a používá atestované české materiály.

Polštář si můžete zakoupit na stránkách www.polstarnakojeni.cz.

Pokud odpovíte na níže uvedenou soutěžní otázku, můžete vyhrát kojící polštář velikosti Maxi (vnější obvod 215 cm) v barvě podle vlastního výběru (http://www.polstarnakojeni.cz/cz/e-shop/c19098/maxi-215-cm.html).

Nápovědu k soutěžní otázce najdete na www.polstarnakojeni.cz.

Soutěž probíhá od 1. 11. do 15. 11. 2011.

Pravidla soutěží na Maminkám.cz

Doporučit e-mailem

Soutěž o skládací bazén pro míčky od společnosti Malý génius

reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist