reklama

Pro maminky vzniká nová sociální síť babyplán!

31. březen 2016

Facebook pro maminky a těhotné ženy, tak by se dala charakterizovat nová sociální síť, která od března 2016 funguje na stránkách Maminkám.cz. Jmenuje se babyplán a její podstatou je vytvořit komunitu žen, které si vzájemně budou pomáhat v běžném životě i třeba v těžších životních situacích.

Na babyplánu si uživatelka vytváří svůj profil, na kterém může sledovat příspěvky svých oblíbených uživatelek nebo sama publikovat fotky, příspěvky a články. "Výhodou babyplánu oproti facebooku je však jeho zaměření na těhotné ženy a maminky s malými dětmi. Uživatelky se mohou zeptat ostatních maminek na jakoukoli otázku a získají odpověď od žen, která byly nebo jsou ve stejné životní situaci. Vše mohou publikovat buď veřejně nebo jen pro své oblíbené uživatelky, případně jen pro ty registrované na Maminkám.cz," říká autorka projektu Irena Řehová.

Vkládání příspěvků a článků je navíc možné víceméně anonymně (uživatelky vystupují pod přezdívkami) a tak je možné řešit intimní otázky či věci prozatím tajené před přáteli nebo rodinou. Vložený obsah je pod kontrolou uživatelky, příspěvky nebo články je možné kdykoli upravit nebo zcela smazat. Zároveň ale tak jako v diskuzním fóru, bude i babyplán pod dohledem administrátorky, která bude řešit případné spory a mazat nevhodné příspěvky.

První pomoc i na mobilu

Babyplán je jako webová služba dostupný na všech zařízeních a ve všech prohlížečích. Speciální péči dostala mobilní verze babyplánu, protože mladé ženy a zvláště maminky malých dětí dnes jako primární zařízení pro přístup k internetu používají mobilní telefon. "Na Maminkám.cz tvoří návštěvy z mobilních telefonů již více než polovinu všech návštěv a nárůst podílu návštěv z mobilů se spíše zrychluje než zpomaluje. Očekávám, že na konci tohoto roku budou návštěvy z mobilů tvořit až sedmdesát procent všech návštěv," upozorňuje na trend Irena Řehová.

Více na https://babyplan.maminkam.cz

Doporučit e-mailem

Ověřené tipy na výlety, které baví děti i dospělé Ženy pracují zdarma do 17. března

reklama
reklama
reklama

Aktuální soutěže

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

O násReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazyKontakt

Uživatelské menu

PřihlášeníRegistrace

TOPlist