reklama

Plenky Pampers Active Baby-Dry zvítězily v dTestu na plné čáře

08. leden 2019 Jednorázové plenky patří k základní výbavě novopečených rodičů. Na trhu existuje velký výběr jednorázových plenek a nemusí být jednoduché najít ty nejlepší.

Rodiče pak často spoléhají na internetové diskuze nebo garance jednotlivých značek výrobců. Bezpochyby důvěryhodný zdroj informací je renomovaný časopis dTest, který provádí nezávislé testy výrobků a v listopadovém čísle se zaměřil právě na testování jednorázových plenek. Nespoléhal pouze na laboratorní prostředí, ale oslovil také rodiny, které se testování zúčastnily, jelikož anketa facebookového profilu dTestu jasně vypovídá o tom, že jednorázové plenky nakupuje až 84% rodičů. Testovalo se 15 značek jednorázových plenek velikosti 4 pro děti v rozpětí hmotnosti 7 - 18 kilogramů. Mezi nejlépe hodnocené plenky patřily Pampers Active Baby-Dry!

Jedna z nejdůležitějších vlastností plenek je schopnost absorpce. Laboratorní experty i rodiče zajímalo, jestli se mohou na plenky spolehnout nejen ve dne, ale i v noci. V dTestu se mimo jiné hodnotilo, jak rychle plenky dokáží tekutinu vsakovat, jak dobře ji dovedou zadržet a nakolik zabraňují jejímu úniku.  Plenky Pampers Active Baby-Dry zaznamenaly při měření rychlosti absorpce až desetkrát rychlejší sání než modely na chvostu tabulky.

Testovaným faktorem byl také možný únik tekutiny mimo plenku. Schopnost plenky zadržet tekutinu je bezesporu jedním z faktorů, kterým se rodiče při koupi plenek řídí.

S laboratorními výsledky korelovaly také zkušenosti rodičů. Rodiče obdrželi vzorky všech 15 testovaných plenek, jejichž děti je používaly tři dny a tři noci. Rodiče byli obecně v hodnocení plenek mírnější než laboratorní odborníci, ale pokud šlo o vítěze a poražené testu, byli takřka za jedno. Z celkového hodnocení získaly plenky Pampers Baby Active-Dry, vyrobené v Maďarsku, 90 % a staly se tak vítězem testu a Pampers Baby Active-Dry, vyrobené v Polsku, dostaly 88 %.

Již více než 50 let rodiče v péči o své dítě důvěřují Pampers. Každý den více než 25 miliónu dětí ve 100 zemích po celém světě nosí plenky této značky, která nabízí kompletní sortiment plenek, ubrousků a plenkových kalhotek určených k ochraně a pohodlí pro každou fázi vývoje dítěte. Navštivte webové stránky www.pampers.com nebo www.pampers.cz, kde se dozvíte více informací o produktech Pampers a najdete tipy a informace o tom, jak vaše dítě získá maximum ze spánku, hry i lásky.

Plenky Pampers Active Baby-Dry - vítěz dTestu

 

Doporučit e-mailem

Pomozte správnému vývoji mozku vašeho batolete LEGO tipy na vánoční dárky

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist