Husy a housata
Letěla husička,
letěla z vysoka,
nemohla doletět,
spadla do potoka.
Když jsem husy pásala,
zimou jsem se třásala.
Teď už husy nepasu
a zimou se netřesu.
Naše husa seděla,
tři malé vyseděla.
Jedno bylo celé bílé
a to druhé sivé
a to třetí strakaté.
Co se na nás díváte?
Více obrázků hus a housat najdete na www.naturfoto.cz.
Související články
Nově založená témata v diskuzi
Bradavice
Poslední příspěvek: 10.6.2026 v 00:59
Embryo Glue
Poslední příspěvek: 31.5.2026 v 01:15
Co jíst pro zdraví vlasů?
Poslední příspěvek: 1.4.2026 v 11:51