reklama

Baby Office v nových prostorách

23. září 2014 Projekt coworkingového centra s miniškolkou se osvědčil. Baby Office, jehož cílem bylo podpořit v profesním růstu či podnikání rodiče s malými dětmi, se po roce a půl fungování přesunul do větších prostor, které umožní jeho další růst.

Prostornější miniškolka včetně odpočinkové místnosti, záchodky, šatny ale i velká zahrada. Velká zasedací nebo přednášková místnost a hned několik prostorných kanceláří. To vše čekalo na pražský projekt Baby Office na nové adrese.

„Skloubit práci a rodinu, zvláště pokud jsou děti malé, může být pro někoho heroický výkon. Podobně náročné bylo pro nás najít prostor, který by vyhovoval našemu záměru - tedy kanceláře s veškerým komfortem pro rodiče, a zároveň útulné pro děti s dobrou dopravní dostupností ideálně nedaleko centra," líčí zakladatelka Baby Office, Hana Krejčí.

Podařilo a projekt získal po osmnácti měsících fungování novou adresu v blízkosti Thomayerovy nemocnice v Praze-Krči. Zdaleka však nejde jen změnu lokality, nové působiště je reakcí na potřeby zákazníků a cestou k rozvoji unikátního projektu.

„Nejúspěšnější z našeho portfolia služeb je využití miniškolky, dále pak především kurzy a semináře, které pořádáme ve spolupráci s osvědčenými lektory," shrnuje Pavlína Bandrowská, manažerka projektu. „Praxe nám však také ukázala, že jednou z nejdůležitějších věcí pro sdílení a setkávání je velký společný prostor. Ten nám doposud chyběl. Do zasedací místnosti v nové budově se vejde zhruba 30 osob," vysvětluje Pavlína Bandrowská. To bude mít podle vedení Baby Office pozitivní dopad nejen na cenu pořádaných seminářů, ale také na dynamiku kurzů a efektivnější sdílení zkušeností a kontaktů mezi zúčastněnými.

Nový prostor se navíc otevírá všem podnikatelům pracujícím na volné noze. Vedle pracovního místa a kancelářského vybavení totiž klienti mohou využít servisu v podobě služeb recepce, pronájmu zasedačky či vlastní kanceláře.

Dosavadní praxe Baby Office také ukázala, že pro uživatele coworkingu a miniškolky je zásadní dojezdová vzdálenost. „Abychom proto vyšli vstříc poptávce po našich službách i v jiných lokalitách, začali jsme spolupracovat s dalšími centry, kde nabízíme kurzy s hlídáním dětí. První vlaštovkou je hudební kavárna Dadap u Libeňského nádraží a Baby Club Juklík ve Stodůlkách," jmenuje další působiště Hana Krejčí a dodává: „Pokud se tento koncept osvědčí, chceme se rozšiřovat i do dalších prostor."

Baby Office vzniklo z potřeby podpořit aktivní rodiče s malými dětmi v profesní realizaci v březnu 2013. Ještě v létě toho roku získalo dotaci z EU a začalo nabízet vybrané služby bezplatně. V rámci svého působení oslovilo již stovky žen a mužů, ze kterých se mnozí stali pravidelnými klienty projektu. Od září působí na nové adrese Pod Višňovkou 25, Praha 4.

1. října 2014 od 10 do 18 hodin se v Baby Office koná den otevřených dveří. Pro děti i dospělé návštěvníky je připraven bohatý program. Více na www.babyoffice.cz.

Doporučit e-mailem

Nový článek - Vliv věku ženy na plodnost Nový článek - Syndrom polycystických ovarií

reklama
reklama
reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

nově založená témata v diskuzi

Další nová témata

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

TOPlist