reklama

ZlatáDovolená.cz - dovolená podle vašich představ!

01. září 2012 Vybíráme pro vás nejzajímavější zájezdy prověřených cestovních kanceláří. Proč nejet na dovolenou se slevou až 70 %?

I když už je doba letních dovolených nenávratně za námi, není důvod smutnit. Nejen, že nám podzim zajisté nabídne spoustu hezkých dní, které si můžeme nejlépe užít v nějakém příjemném hotýlku v horách, třeba i s wellness procedurami, ale co víc - brzy budeme mít opět možnost oprášit své zimní vybavení a vyrazit si zalyžovat na zasněžené svahy.

Portál ZlatáDovolená.cz pro vás seskupuje nabídky jednotlivých cestovních kanceláří, leteckých společností i ubytovacích zařízení. Také si zde můžete vybrat některý z 500 pobytů se slevou, která může být až 70%. Najděte si díky našemu jednoduchému systému z více než 5 000 zájezdů dovolenou přesně podle vašich představ - zvolte si destinaci, datum odjezdu, délku pobytu, typ stravování, cenu či konkrétní CK a vybírejte z dovolených, které přesně odpovídají vašim požadavkům.

Máte raději dovolenou podle vlastní režie? V sekci ubytování si prostřednictvím pár kliknutí vyhledáte hotel z kterékoliv části světa z celkem cca 240 000 nabídek, přičemž délka pobytu a bližší specifikace ubytování je čistě na vás. Z široké škály nejlevnějších letenek si poté vyberte letenku do příslušné destinace odpovídající vašemu zvolenému ubytování.

Pro ty, kteří se rádi baví, připravila ZlatáDovolená zábavné video "Debilní kecy na dovolené", které má již přes 1 200 000 shlédnutí. Jedná se o video ve stylu Účastníci zájezdu, zkrácené na 2 vtipné minuty.

Homepage ZlatáDovolená.cz

==reklamní článek==

Doporučit e-mailem

Co na oslavu pro mlsné jazýčky? Medvídky POM-BÄR! Bezpečnostní testy 2012 potvrdily kvalitu autosedaček Cybex

reklama
reklama
reklama

Reklamní články

reklama

vybíráme z blogů na Maminkám.cz

Přejít na blogy

Nejnovější příspěvky do diskuze

Další nové příspěvky

Do diskuzního fóra

Těhotenská kalkulačka.Zapamatovat vložené údaje

Výpočet plodných dnů.


Tisknout

O násReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazyKontakt

Uživatelské menu

PřihlášeníRegistrace

TOPlist