reklama

Jak využít Dny Marianne k výhodným nákupům ještě výhodněji

12. září 2017 A je to tady! Po roce se pomalu, ale jistě, blíží Vaše oblíbené Dny Marianne. Jedna z největších nákupních akcí v České republice a na Slovensku letos proběhne 15. -17. září.

Dny Marianne

Tento rok si pro Vás připravilo více jak sedm tisíc obchodů až 70% slevy a nezůstane jen u slev, těšit se můžete na další zajímavé akce. Seznam konkrétních obchodů najdete na oficiální stránce akce. Slevu či akci získáte po předložení kuponu, který najdete v časopisech Marianne a Marianne Bydlení. Kupony je také možné stáhnout v aplikaci Dny Marianne, ve které najdete také veškeré důležité informace o celé akci. Aplikace je ke stažení zdarma a kupony si můžete v aplikaci zakoupit za 110 Kč.

Celou akci si můžete užít na maximum a zúčastnit se doprovodného programu, který bude pořádán ve speciálních stáncích Marianne Lounge, na které se můžete těšit ve všech větších městech. Stánky najdete v Praze (Nákupní galerie Myslbek na Ovocném trhu), Brně (OC Královo Pole), Ostravě (OC FORUM Nová Karolina), Zlíně (OC Zlaté Jablko), Hradci Králové (Futurum) či Bratislavě(Eurovea), nechte si poradit v oblasti líčení a kosmetiky, vychutnejte si Baileys nebo Nespresso a užijte si celou akci naplno.

Velkou výhodou je, že tyto akce budou platné také online. K výhodným nákupům se dostanete i z pohodlí svého gauče, bez tlačení se ve frontách a stresu z přelidněných obchodů.

A víte jak z výhodných nákupů získat ještě něco navíc? My ano! Již dříve jsme Vás informovali o cashbackovém portálu Plná Peněženka, který Vám vrací procento z utracené částky zpět, vzpomínáte? S využitím tohoto portálu budete mít výhodné nákupy ještě výhodnější! Plná Peněženka nenechává nic náhodě a v rámci akce vytvořila speciální stránku, kterou najdete zde. Na stránce se dozvíte jaké eshopy jsou zařazeny do akce Dny Marianne a také je najdete v nabídce cashbackového portálu. Zaregistrujte se na Plné Peněžence, získejte 50Kč vstupní bonus, spojte akce, slevy a cashback a udělejte si radost ještě výhodněji.

Těšíte se? My moc!

Dny Marianne

  Doporučit e-mailem

  Školní rok už začal: Máte už kompletní výbavu? Rozvíjejte kreativitu svých dětí s kostkami LEGO DUPLO

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama

  Nejnovější příspěvky do diskuze

  Další nové příspěvky

  Do diskuzního fóra

  nově založená témata v diskuzi

  Další nová témata

  Do diskuzního fóra

  Těhotenská kalkulačka.  Zapamatovat vložené údaje

  Výpočet plodných dnů.


  Tisknout

  O násReklamaAktualityBlogReklamní článkySoutěžeZajímavé odkazyKontakt

  Uživatelské menu

  PřihlášeníRegistrace

  TOPlist